در مورد سریال دکتر خوب

داستان و عکس بازیگران سریال دکتر خوب

سریال آقای دکتر با نام اصلی دکتر خوب (به کره‌ای: 굿 닥터) یک درام پزشکی است که در سال ۲۰۱۳ برای اولین بار از شبکه کی‌بی‌اس۲ کره جنوبی و در ۲۰ قسمت پخش شد. از بازیگران این سریال می‌توان به جو وون، مون چائه وون، جو سانگ ووک، کیم مین سئو اشاره کرد. در ۲۵ سپتامبر ۲۰۱۷ ورژن آمریکایی این سریال با همین عنوان از شبکه ABC در ۱۸ قسمت تولید و پخش شد. این سریال با عنوان آقای دکتر» از شبکه دو سیما در مرداد ۱۳۹۴ پخش شد.

داستان سریال دکتر خوب

این درام، داستان زندگی مرد جوانی به نام پارک شی اون» است که مبتلا به سندروم ساوانت اوتیسمی (autistic savant) می‌باشد. او یک رزیدنت بخش اطفال است که باتوجه به ناتوانی پیشرفته‌اش، علی‌رغم اینکه یک رزیدنت نابغه به‌شمار می‌رود و با مهارت به درمان اطفال می‌پردازد، در زندگی دچار مشکلاتی مانند برقراری ارتباط اجتماعی می‌باشد. او برای اینکه بتواند یک جراح کودکان شود با تلاش خود و با کمک دوستانش بر ناتوانی‌های خویش غلبه می‌کند و موانع را کنار می‌زند. در این میان، چا یون سئو» که به عنوان بهترین رزیدنت بخش اطفال و یک سال‌بالایی خوب برای پارک شی اون شناخته می‌شود، مکرراً خود را در برابر او می‌بیند و او را از تنهایی اش بیرون می‌کشاند. این درام همچنین تلویحاً یک مثلث عشقی میان پارک شی اون» و چا یون سئو» و کیم دو هان» (استاد این دو رزیدنت) را نشان‌می‌دهد.

 

شخصیت‌های اصلی سریال دکتر خوب

  • جو وون در نقش پارک شی ان[۱][۲][۳]
  • مون چائه ون در نقش چا یون سئو[۴][۵][۶]
  • جو سانگ ووک در نقش کیم دو هان / استاد کیم[۷][۸][۹]
  • کیم مین سئو در نقش یو چائه کیونگ

 

سریال دکتر خوب در شبکه‌های کره، ایران، ژاپن، تایلند، ویتنام، تایوان، اندونزی، سنگاپور، مای، فیلیپین، آمریکا پخش شده‌است.

عکس های سریال جدید گلپری

داستان قسمت آخر سریال تلخ و شیرین

عکس قسمت آخر سریال تلخ و شیرین و داستان سریال

قسمت آخر سریال فضیلت خانم و مرگ سینان

بازیگر نقش یاووز در سریال فضیلت خانم

بیوگرافی هوتن شکیبا بازیگر سریال فوق لیسانسه ها

عکس های قسمت آخر سریال سیب ممنوعه

سریال ,یک ,دکتر ,کیم ,شی ,رزیدنت ,سریال دکتر ,دکتر خوب ,پخش شد ,این سریال ,است که

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فیلم - کلیپ - سریال
سه سوته خرید کن تحویل بگیر Naghdoon گروه برق فنی و حرفه ای و کاردانش آموزش و پرورش اشنویه کلیپ دل daryacomputeres مطالب اینترنتی androidez نهضت ملی حفظ جزء 30 zoomdl کودکانه هایم تمامی ندارد